28. března 2012

Příjemné maličkosti

Jaro v paneláku není upřímně nic moc. Není nad to, když je možnost otevřít dveře a vyběhnout rovnou do probouzející se zahrádky.Tak jsem aspoň nakoupila něco petrklíčů a narcisek. Loňská hyacintka měla pocit, že nesmí zůstat pozadu, a rozhodla se pořádně to rozbalit.
Dopřála jsem jí aspoň nový háčkovaný obal.

I tak to ale chtělo ještě nějak doplnit...A stačily k tomu tyhle nádherné zápichy z Lidlu. Velké...... a malé. Do květináčků, do váziček... Za pár korun spousta parády...... a k tomu ještě veselé pruhované ubrousky a obrázkové papírové košíčky na mufinky z DM drogerie...... které si vylepšíme zdobícími tubičkami. Děti už se na to moc těší. To se budeme míííít...

Stačí pár barevných veselých maličkostí a hned je i to panelákové jaro krásnější!

HEZKÝ VEČER!

7 komentářů:

 1. إن شركتنا تقوم باستخدام مواد تنظيف عالمية صنعت خصيصًا لشركتنا وتم استيرادها من الخارج وجميع مواد التنظيف ذو رائحة مميزة وجميلة جدًا وتقوم بتنظيف المكان جيدًا وتقوم بإزالة جميع الترسبات والأوساخ بالجدران والحائط والأرضيات والحمامات ودهون المطابخ. عميلنا العزيز إن شركتنا لديها فريق كبير من العمال والفنيين المهرة والذين يتمتعون بالمهارة العالية والخبرة والكفاءة والتميز وحسن الخلق ويتمتعون أيضًا بالأمانة والصدق والقدرة على إنجاز العمل وتحمل المشاق، ومن الجدير بالذكر أن شركتنا تتميز بعمالها ومهندسيها الأفاضل. إن شركتنا تقوم بتوفير العديد من العروض المميزة والجبارة لجميع عملائها الجدد والقدامى والكثير من الخصومات الرائعة والتي تميز بها شركتنا وخصومات شركتنا تصل إلى 50% مما يجعل شركتنا هي الأولي والوحيدة بالمملكة العربية السعودية التي تهتم بالمواطنين وتوفر جميع احتياجات عملائها بسهولة جدًا وتضمن لعملائها الخدمة المميزة والسعر الرائع والبسيط الذي في متناول جميع المواطنينن.
  شركة كشف تسربات المياه بخميس مشيط

  شركة عزل خزانات بخميس مشيط

  شركة عزل اسطح بخميس مشيط

  شركة تنظيف خزانات بخميس مشيط

  شركة تنظيف بخميس مشيط

  OdpovědětVymazat
 2. Your post is very interesting to me. Reading was so much fun. I think the reason reading is fun is because it is a post related to that I am interested in. Articles related to 메이저놀이터순위 you are the best. I would like you to write a similar post about !

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za všechny vaše milé komentáře :o) jsem ráda, že jste se u mě zastavili... A pro anonymní komentující - podepisujte se prosím, případně na sebe vložte i odkaz (pokud se známe z FB nebo MMB), jinak nemám tuchu, kdo mi to vlastně tak pěkně píše :o)!