11. dubna 2012

Jen si tak trochu blognout...

V blogování jsem naprostý nováček. Podle toho to taky vypadá... stále nejsem s podobou blogu spokojená... moc barevné... moc tmavé... moc jednotvárné... moc světlé... moc všeho...

Určitě si na to ze svých blogerských začátků pamatujete. Nebyl den, abyste nevlezli do Bloggera a něco se nepokusili radikálně změnit nebo aspoň vylepšit.

Ještě mi to bude chvilku trvat. Momentálně se peru s vložením obrázků k názvu blogu. Moc mi to nejde. Ale jsem rváč. Já na to přijdu. Pokořím to. To by bylo, aby to nebylo...

Tak se mnou prosím mějte trpělivost. Ještě chvilku. Ikdyž chápu váš zmatek, když při každém zobrazení mého blogu na vás vykoukne jiný vzhled stránky. Ale mě to prostě nedá. Jak se mi něco jen trošičku nelíbí, tak se v tom začnu vrtat. Musím se s tím poprat. Musím si to vyladit k obrazu svému.

Mám to tak s množstvím věcí v mém životě. Asi si ho tím komplikuju. Ale mě to moc neva. Okolí to ovšem často nechápe. Ježíš, ty to zas páráš? Vždyť už jsi to měla skoro hotový!!! Velmi častý výkřik u nás doma. Když tvořím, musí se mi to prostě celé libit a musím s tím být spokojená. Bez kompromisů. Jak nejsem, už to jde pryč. A klidně celé znovu.

Tak myslím, že tenhle blog ještě párkrát "rozpářu".

Díky za vaší zlatou trpělivost.
U nás už takhle krásně kvetou.


KRÁSNÝ DEN!

2 komentáře:

  1. Ahoj Leni, myslím, že jsi se s obrázky k názvu blogu poprala moc hezky. :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Díky, snažím se, snad už to tak nechám, taky se mi to docela líbí, ikdyž mi to trvalo asi 2 hodiny :-(

      Vymazat

Děkuji moc za všechny vaše milé komentáře :o) jsem ráda, že jste se u mě zastavili... A pro anonymní komentující - podepisujte se prosím, případně na sebe vložte i odkaz (pokud se známe z FB nebo MMB), jinak nemám tuchu, kdo mi to vlastně tak pěkně píše :o)!