1. července 2013

POLŠTÁŘKOVÁ GIVEAWAY

Lejka na svém krásném polštářkovém blogu Polštářkový svět pořádá giveaway, do které ušila překrásné ceny v barvách růže a levandule.


Ve hře jsou ceny hned tři: polštářek s obrázkem levandule, romantický polštář s růžičkami (kombinace látky a pleteniny - ten by se mi teda fakt líbil) a pytlík plný překvapení z romantické růžičkové látky, ve kterém najdete kapesníkovník (to je supr slovo, vždycky se musím usmát, když ho čtu), pouzdro na zip, srdíčko (od srdce) a pytlík na to všecko. 

Je tedy vskutku o co stát!

Giveaway probíhá od 28.6. do 5.7.

Ne nadarmo se Lejce přezdívá Madam Polštářková. No jen mrkněte na její blog a uvidíte sami, co tato šikovná maminka dovede!

Já už se přihlásila a co vy? Jdete do toho taky?

KRÁSNÝ VEČER A DÍKY ZA NÁVŠTĚVU A VŠECHNY KRÁSNÉ KOMENTÁŘE, KTERÉ MI TU NECHÁVÁTE!

2 komentáře:

  1. Tak to je nádhera. Má někdo ale šikovné ruce a skvělé nápady.

    OdpovědětVymazat
  2. Leničko, drahá děkuji ti za úžasnou prezentace mé GA. Děkuji za tvoji účast a držím v sobotu palečky ať některý z dárků připadne tobě. Pá Lea

    OdpovědětVymazat

Děkuji moc za všechny vaše milé komentáře :o) jsem ráda, že jste se u mě zastavili... A pro anonymní komentující - podepisujte se prosím, případně na sebe vložte i odkaz (pokud se známe z FB nebo MMB), jinak nemám tuchu, kdo mi to vlastně tak pěkně píše :o)!